WIELKA AUKCJA PAMIĄTEK SPORTOWYCH.

Podczas Ceremonii Zakończenia I Zakopiańskiego Charytatywnego Maratonu Badmintona przeprowadzona zostanie aukcja kilkunastu fantastycznych pamiątek sportowych podarowanych nam przez znanych sportowców i ludzi dobrej woli. Swój wkład zaznaczył również nasz Partner Charytatywny, który postarał się wzbogacić aukcję o kilka "perełek".

Poniżej prezentujemy pozyskane przez nas przedmioty wraz z cenami wywoławczymi. Ich atrakcyjność mamy nadzieję przyczyni się do dużego zainteresowania aukcją. Już dziś dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli, którzy przekazali nam swoje pamiątki, oraz tym, którzy pomogli nam je pozyskać.

Nie zapomnijcie Państwo również o zbiórce publicznej "Pełnosprawni przez sport" odbywającej się podczas I Zakopiańskiego Charytatywnego Maratonu Badmintona, a prowadzonej przez Fundację Handicap Zakopane. Każdy z Darczyńców, który wrzuci do skarbony banknot ma szanse otrzymać nagrodę. Główną jest przekazany nam przez Grupę Trip czterodniowy pobyt w Hotelu Ossa pod Warszawą z atrakcją w postaci udziału w Meczu Charytatywnym.