Kolejny Turniej Zakopiańskiej Ligi Badmintonowej

W niedziele 24 września kolejny turniej z cyklu Zakopiańskiej Ligi Badmintonowej. Startujemy od godziny 16.00 dzieci, od 17.00 Open.

zobacz więcej

Harmonogram zajęć w roku szkolnym 2017/2018

Po wakacyjnej przerwie ruszamy z treningami. Poniżej prezentujemy harmonogram treningów. Serdecznie zapraszamy do zapisów. W tym roku zajęcia zostają wzbogacone o nową dyscypline - Fitbad - połączenie fitnesu i badmintona. zobacz więcej

Trening z Mistrzem - mocny wstęp do Maratonu

26 maja od godziny 18.00 w Gimnazjum nr 1 odbędzie się wyjątkowy trening badmintona. Będzie on miał charakter otwarty. Poprowadzą go specjalnie dla wszystkich chętnych czołowi polscy badmintoniści:

Bartłomiej Mróz - Trener BWF level 1,Prekursor Para Badmintona w Polsce, Wice mistrz świata w grze singlowej 2013 i 2015

Wice mistrz świata w grze deblowej 2013 i 2015, Mistrz Europy w grze deblowa 2014 i 2016, Wicemistrz Europy w grze singlowa 2012, 2014 i 2016

Najlepszy zawodnik Europy w roku 2015,Jeden z najlepszych zawodników świata 2015 i 2016

Medalowa nadzieja Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Tokyo

Robert Mateusiak - Pięciokrotny olimpijczyk (Sydney, Ateny, Pekin, Londyn, Rio de Janeiro), Dwudziestosześciokrotny Mistrz Polski,

Zwycięzca w mikście w Super Series w Honkongu w 2009 roku, W parze z Nadieżdą Ziebą triumfator na Mistrzostwach Europy w 2012

Wice mistrz Europy w 2008 roku, Brązowy medalista Mistrzostw Europy w 2006, Czterokrotny brązowy medalista Mistrzostw Europy w parze z Michałem Łogoszem

Zawodnik pierwszej dziesiątki rankingu światowego w deblu i mikście, Odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski w 2016 roku.

Jan Rudziński - Dwukrotny srebrny medalista na Akademickich, Mistrzostwach Europy Złoty medalista na Międzynarodowych,

Mistrzostwach Islandii 2017r Srebrny medalista na Międzynarodowych, Mistrzostwa Turcji oraz Izraela 2016 Medalista Międzynarodowych Mistrzostw

Brazylii, Peru 2017 Mistrz Polski Juniorów, Młodzieżowców Medalista Mistrzostwach Polski Seniorów

Artut Tukendorf - Wieloletni członek reprezentacji Polski, Uczestnik wielu turniejów polskich i zagranicznych

Zdobywca wielu medali Mistrzostw Polski, od młodzika do weterana

Trener BWF level 1
Prekursor Para Badmintona w Polsce
Wice mistrz świata w grze singlowej 2013 i 2015
Wice mistrz świata w grze deblowej 2013 i 2015
Mistrz Europy w grze deblowa 2014 i 2016
Wicemistrz Europy w grze singlowa 2012, 2014 i 2016
Najlepszy zawodnik Europy w roku 2015
Jeden z najlepszych zawodników świata 2015 i 2016
Medalowa nadzieja Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Tokyo
zobacz więcej

Wsparcie Ministerstwa

UKS Orły uzyskał dofinansowanie I Zakopiańskiego Mini Maratonu dla Dzieci ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Bardzo dziękujemy za wsparcie.

zobacz więcej

Regulaminy zawodów i oświadczenie uczestnika turniejów

Bardzo prosimy o zapoznanie się z regulaminem zawodów odbywających się podczas II Zakopiańskiego Charytatywnego Maratonu Badmintona, jak również I Zakopiańskiego Mini Maratonu Badmintona oraz wydrukowanie, uzupełnienie i dostarczenie na zawody oświadczenia uczestnika turnieju. Są to warunki niezbędne, aby wziąć udział w turnieju.

zobacz więcej

Harmonogram Turniejów II Zakopiańskiego Charytatywnego Maratonu Badmintona

Poniżej prezentujemy turnieje, które odbędą się w dniach 27-28 maj 2017 podczas II Maratonu Badmintona. Prosimy o zgłaszanie się na adres e-mail: orlyzakopane@gmail.com do 20.05.2017 roku Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Równocześnie serdecznie zapraszamy na piątek 26 maja na otwarty trening prowadzony przez czołówkę polskich badmintonistów.

zobacz więcej

Mini Maraton

Maraton Badmintona jest przede wszystkim dla dzieci. Dlatego przypominamy - turnieje w sobotę 27 maja od 13.00 - dzieci najmłodsze U10, od 14.00 roczniki U13, od 15.30 - U16, od 17.00 - U19 i Harcerze. W tym czasie również ustanawiamy Rekordy Polski. Zgłoszenia na turnieje do 20.05.2017. 
Atrakcyjne nagrody czekają.

Przypominamy również, że w piątek 26 maja od godziny 18.00 zapraszamy na trening otwarty prowadzony przez gwiazdy polskiego badmintona: Bartłomieja Mroza, Roberta Mateusiaka, Jana Rudzińskiego, Artura Tukendorfa.

zobacz więcej

I Zakopiański Konstytucyjny Turniej Badmintona

W dniu 2 maja 2017 roku w Hali Sportowej przy Gimnazjum nr 1 w Zakopanem odbył się I Konstytucyjny Turniej Badmintona. W zawodach uczestniczyło prawie 60 osób zarówno z Zakopanego i okolic, jak również goście z Warszawy. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziekujemy za wspaniałą rywalizację i dobrą zabawę. Poniżej prezentujemy wyniki.
zobacz więcej

Zakopiańska Amatorska Liga Badmintona

Poniżej prezentujemy klasyfikację wyniki turniejów odbywających się w ramach Amatorskiej Ligi Badmintona

zobacz więcej

Aukcja charytatywna II Zakopiańskiego Charytatywnego Maratonu Badmintona

Poniżej znajduje się link do katalogu przedmiotów na Aukcje charytatywną. Tym razem odbywa się ona przez internet a jej zakończenie odbędzie się w trakcie trwania wydarzenia.

http://handicap-zakopane.pl/licytuje/

 

zobacz więcej

II Zakopiański Charytatywny Maraton Badmintona

W dniach 27-28 maj 2017 roku w Hali Sportowej przy Gimnazjum nw 1 w Zakopanem odbędzie się II Zakopiański Charytatywny Maraton Badmintona. Przez 30 godzin planujemy zoorganizować kilkanaście turniejów, konkursów i wspaniałych atrakcji. Każdy chętny będzie miał możliwość spróbowania swych sił podczas ustanawiania Rekordów Polski w najdalej uderzonej lotce i najszybciej uderzonej lotce. Podonie jak w zeszłym roku poprze zbiórkę i aukcję wspieramy Fundację Handicap Zakopane.

zobacz więcej

I Turniej Konstytucyjny w Badmintonie

W oczekiwaniu na II Zakopiański Charytatywny Maraton Badmintona zapraszamy na I Turniej Konstytucyjny w Badmintonie. Odbędzie się on 2 maja 2017 w Gimnazjum nr 1 w Zakopanem przy ulicy Nowotarskiej 42. Startujemy od godziny 16.00 dzieci i młodzież, od godziny 17 - dorośli. Gramy w kategoriach uczniów Szkół Podstawowych, Gimnazjów, oraz w kategorii Open - dla wszystkich chętnych. Zapisy na 15 minut przed rozpoczęciem zawodów.

Dodatkowe informacje - Krzysztof Wiśniowski "Żaba" tel. 501996602, Zbigniew Szczerba - tel. 602471712

zobacz więcej

Liga Badmintonowa staruje

W sobotę 18 lutego 2017 start Ligi Badmintonowej
zobacz więcej

Rekord Guinnessa oficjalnie zatwierdzony!!!

W dniu dzisiejszym - 13 lutego 2017 roku oficjalnie został zatwierdzony Rekord Guinnessa w najdłuższym meczu badmintona pobity 24 kwietnia 2016 roku przez Krzysztofa Wiśniowskiego "Żaba" i Zbigniewa Szczerbę. zobacz więcej

Nabór do sekcji łyżwiarstwa szybkiego

Zapraszamy wszystkich chętnych łyżwiarzy amatorów jak i przyszłych mistrzów na zajęcia łyżwiarstwa szybkiego. Odbywają się one​ we wtorki, czwartki i piątki w godzinach na razie 17.00-18.00, a docelowo od 15.30 do 17.00 

zobacz więcej

Sekcja siatkówki w UKS "Orły"

Następna sekcja w UKS Orły zobacz więcej

Turniej Mikołajkowy w ramach IV Amatorskiego Turnieju Badmintona o Puchar Zakopanego

W dniu 3 grudnia odbył się IV Amatorski Turniej Badmintona o Puchar Zakopanego. Jednym z jego elementów był Turniej Mikołajkowy dla dzieci i młodzieży. Wzięło w nim udział ponad 60 uczestników.

zobacz więcej

Orły na turnieju w Stróży

W listopadzie reprezentacja UKS "Orly" uczestniczyła w turnieju badmintona w grach podwójnych.

zobacz więcej

Turniej Mikołajkowy w ramach IV Amatorskiego Turnieju Badmintona o Puchar Zakopanego

W dniu 3 grudnia odbędzie się IV Amatorski Turniej Badmintona o Puchar Zakopanego. Jednym z jego elementów będzie Turniej Mikołajkowy dla dzieci i młodzieży. Liczymy na dobrą zabawę i wysoki poziom rozgrywek.

Turniej rozgrywany będzie w kilku kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczyny i chłopców. Ilość kategorii jest uzależniona od zgłoszeń. Planujemy podział w taki sposób, aby każde dziecko miało dużo radości i zabawy z gier.

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo do 30 listopada - środa - na adres: orlyzakopane@gmail.com

zobacz więcej

Zakopiańska Liga Badmintona

W sobotę 19 listopada odbył się ostatni turniej w ramach III Zakopiańskiej Ligi Badmintona. W zawodach uczestniczyło ponad 50 osób i przez kilka edycji wszyscy dobrze się bawili a gra była na naprawdę wysokim poziomie i to we wszystkich kategoriach wiekowych.

zobacz więcej

Dotacja z Ministerstwa Sportu i Turystyki

Otrzymaliśmy wsparcie ze środków MSiT! zobacz więcej

III turniej Ligi Badmintona

W dniu 8 października 2016 roku - sobota, odbędzie się trzeci turniej z cyklu Zakopiańska Liga Badmintona.

zobacz więcej

Zajęcia 17, 18 wrzesień 2016

W sobotę pływanie i piłka ręczna, w niedziele badminton. zobacz więcej

Wznowienie treningów

Po wakacyjnej przerwie czas wznowić treningi. Początek 17 września.

zobacz więcej

Wyniki Turniejów I Charytatywnego Zakopaińskiego Maratonu Badmintona

W trakcie I Zakopiańskiego Maratonu Badmintona rozegrano 19 turniejów, w których wzięło udział 135 zawodników. Była dobra zabawa i wspaniałe nagrody. Poniżej prezentujemy wyniki.

zobacz więcej

Rekord Guinnessa pobity

Atak na Rekord Guinnessa powiód się. Krzysztof Wiśniowski "Żaba" i Zbigniew Szczerba pobili dotychczasowy rekord. Od 24 kwietnia 2016 roku czas trwania najdłuższego meczu badmintona to - 24 godziny 31 minut i 14 sekund.
zobacz więcej

Regulamin Konkursu "Relacja z Wydarzenia"

Podczas I Zakopiańskiego Charytatywnego Maratonu Badmintona oprócz wielu innych atrakcji, odbędzie się również Konkurs "Relacja z wydarzenia". Każda osoba chętna może zrobić zdjęcia, nakręcić film lub napisać dokument. Tematyka pracy może być dowolna, jednak musi nawiązywać do wydarzeń odbywających się podczas I Zakopiańskiego Charytatywnego Maratonu Badmintona

Dzięki Partnerom udało się nam pozyskać nagrody również na ten konkurs.

zobacz więcej

Następny udany trening badmintona

Umiejętności dzieci coraz większe.

zobacz więcej

Marzec - jest nas coraz więcej...

Przybywa dzieci, które uczestniczą w naszych zajęciach. Zapraszamy inne dzieciaki do zabawy. zobacz więcej

Zajęcia w lutym

W miesiącu lutym rozpoczęły się zajęcia dla dzieci. Prowadzone są 3 sekcje: badminton, piłka ręczna, pływanie.

zobacz więcej