Zakopiańska Amatorska Liga Badmintona

Poniżej prezentujemy klasyfikację wyniki turniejów odbywających się w ramach Amatorskiej Ligi Badmintona

Klasyfikacja i wyniki Turniejów rozgrywanych w ramach Amatorskiej Ligi badmintona

Dziewczęta rocznik 2006 i młodsze Klasyfikacja

1 miejsce Janicka Paulina – 100 punktów
2 miejsce Kwarciak Agata – 84 punkty
2 miejsce Sopiarz Zuzanna – 84 punkty
4 miejsce Choroba Amelia – 72 punkty
5 miejsce Bielańska Dominika – 45 punktów
6 miejsce Kowalska Alicja – 39 punktów
7 miejsce Para Zofia – 33 punkty

7 miejsce Szczerba Anielka – 33 punkty
9 miejsce Bielańska Karolina – 30 punktów

Chłopcy rocznik 2005 i młodsi Klasyfikacja

1 miejsce Para Franciszek – 100 punktów
2 miejsce Gębik Franciszek – 90 punktów
3 miejsce Janicki Mateusz – 84 punkty
4 miejsce Sobański Mikołaj – 78 punktów
5 miejsce Szczerba Piotr – 36 punktów
5 miejsce Galica Michał – 36 punktów
7 miejsce Romanowski Antoni – 33 punkty

7 miejsce Wydra Patryk – 33 punkty

Dziewczęta rocznik 2005 – 01 Klasyfikacja

1 miejsce Wiśniowska Klaudia – 100 punktów
2 miejsce Kowalska Daria – 90 punktów
3 miejsce Fortuna Weronika – 42 punkty

Chłopcy rocznik 2004 – 01 Klasyfikacja

1 miejsce Wiśniowski Adrian – 100 punktów
2 miejsce Stasik Michał – 90 punktów

Kobiety Open Klasyfikacja:

1 miejsce Janicka Elżbieta – 100 punktów
2 miejsce Sikorska Anna – 90 punktów
3 miejsce Wiśniowska Klaudia – 81 punktów
4 miejsce Tarchała Marta – 42 punkty
5 miejsce Kowalska Daria – 39 punktów

Mężczyźni Open Klasyfikacja:

1 miejsce Sujka Adam - 100 punktów,
2 miejsce Wiśniowski Krzysztof „Żaba” - 87 punktów,
3 miejsce Galica Wojciech - 84 punkty,
4 miejsce Wiśniowski Adrian - 72 punkty,
5 miejsce Szczerba Zbigniew - 66 punktów,
6 miejsce Koperski Mariusz – 64 punkty,
7 miejsce Szczerba Bartłomiej - 60 punktów,
8 miejsce Sikorski Jakub - 57 punktów,
9 miejsce Choroba Piotr - 54 punkty,
10 miejsce Sopiarz Tomasz - 48 punkty,
11 miejsce Stasik Michał - 36 punkty


Dziewczęta rocznik 2006 i młodsze 18.02.2017 r

1 miejsce Janicka Paulina – 50 punktów,
2 miejsce Kwarciak Agata - 45 punktów,
3 miejsce Sopiarz Zuzanna – 42 punkty,
4 miejsce Kowalska Alicja - 39 punktów,
5 miejsce Choroba Amelia – 36 punktów,
6 miejsce Para Zofia - 33 punkty

Dziewczęta rocznik 2006 i młodsze 09.04.2017 r

1 miejsce Janicka Paulina - 50 punktów,
2 miejsce Bielańska Dominika - 45 punktów,
3 miejsce Sopiarz Zuzanna - 42 punkty,
4 miejsce Kwarciak Agata 39 punktów,
5 miejsce Choroba Amelia - 36 punktów,
6 miejsce Szczerba Anielka - 33 punkty
7 miejsce Bielańska Karolina - 30 punktów


Chłopcy rocznik 2005 i młodsi 18.02.2017 r

1 miejsce Para Franciszek - 50 punktów,
2 miejsce Gębik Franciszek – 45 punktów,
3 miejsce Janicki Mateusz - 42 punkty,
4 miejsce Sobański Mikołaj - 39 punktów,
5 miejsce Galica Michał - 36 punktów,
6 miejsce Wydra Patryk - 33 punkty

Chłopcy rocznik 2005 i młodsi 09.04.2017 r

1 miejsce Para Franciszek - 50 punktów,
2 miejsce Gębik Franciszek - 45 punktów,
3 miejsce Janicki Mateusz - 42 punkty,
4 miejsce Sobański Mikołaj - 39 punktów,
5 miejsce Szczerba Piotr - 36 punktów,
6 miejsce Romanowski Antoni - 33 punkty


Dziewczęta rocznik 2005 – 01 18.02.2017 r

1 miejsce Wiśniowska Klaudia - 50 punktów,
2 miejsce Kowalska Daria - 45 punktów,
3 miejsce Fortuna Weronika - 42 punkty

Dziewczęta rocznik 2005 – 01 09.04.2017 r

1 miejsce Wiśniowska Klaudia - 50 punktów,
2 miejsce Kowalska Daria - 45 punktów,


Chłopcy rocznik 2004 – 01 18.02.2017 r

1 miejsce Wiśniowski Adrian 50 punktów,
2 miejsce Stasik Michał - 45 punktów,

Chłopcy rocznik 2004 – 01 09.04.2017 r

1 miejsce Wiśniowski Adrian - 50 punktów,
2 miejsce Stasik Michał - 45 punktów,


Kobiety Open 18.02.2017 r

1 miejsce Janicka Elżbieta - 50 punktów,
2 miejsce
Sikorska Anna - 45 punktów,
3 miejsce Tarchała Marta -
42 punkty,
4 miejsce Wiśniowska Klaudia - 39 punktów,

Kobiety Open 09.04.2017 r

1 miejsce Janicka Elżbieta - 50 punktów,
2 miejsce
Sikorska Anna – 45 punktów,
3 miejsce Wiśniowska Klaudia -
42 punkty,
4 miejsce Kowalska Daria – 39 punktów,


Mężczyźni Open 18.02.2017 r

1 miejsce Sujka Adam - 50 punktów,
2 miejsce Galica Wojciech - 45 punktów,
3 miejsce Wiśniowski Krzysztof „Żaba” - 42 punkty,
4 miejsce Wiśniowski Adrian - 39 punktów,
5 miejsce Koperski Mariusz - 36 punktów,
6 miejsce Jakub Sikorski - 33 punkty,
7 miejsce Szczerba Bartłomiej- 30 punktów,
8 miejsce Choroba Piotr - 28 punktów,
9 miejsce Sopiarz Tomasz - 26 punktów,
10 miejsce Szczerba Zbigniew - 24 punkty,

Mężczyźni Open 09.04.2017 r

1 miejsce Sujka Adam - 50 punktów,
2 miejsce Wiśniowski Krzysztof „Żaba” - 45 punktów,
3 miejsce Szczerba Zbigniew - 42 punkty,
4 miejsce Galica Wojciech - 39 punktów,
5 miejsce Stasik Michał - 36 punktów,
6 miejsce Wiśniowski Adrian – 33 punkty,
7 miejsce Szczerba Bartłomiej - 30 punktów,
8 miejsce Koperski Mariusz - 28 punktów,
9 miejsce Choroba Piotr - 26 punktów,
10 miejsce Jakub Sikorski - 24 punkty,
11 miejsce Sopiarz Tomasz - 22 punkty


powrót