Rekord Guinnessa pobity

Atak na Rekord Guinnessa powiód się. Krzysztof Wiśniowski "Żaba" i Zbigniew Szczerba pobili dotychczasowy rekord. Od 24 kwietnia 2016 roku czas trwania najdłuższego meczu badmintona to - 24 godziny 31 minut i 14 sekund.
zobacz więcej

Harmonogram Ceremonii Zakończenia I Zakopiańskiego Charytatywnego Maratonu Badmintona

Po szczęśliwym – miejmy nadzieję – finale próby bicia Rekordu Guinnessa oraz wszystkich turniejów, około godziny 12.30 planowane jest rozpoczęcie Ceremonii Zakończenia I Zakopiańskiego Charytatywnego Maratonu Badmintona. Będzie ono co najmniej tak atrakcyjne jak całe wydarzenie. Poniżej prezentujemy jego harmonogram.

zobacz więcej

Regulamin Konkursu "Relacja z Wydarzenia"

Podczas I Zakopiańskiego Charytatywnego Maratonu Badmintona oprócz wielu innych atrakcji, odbędzie się również Konkurs "Relacja z wydarzenia". Każda osoba chętna może zrobić zdjęcia, nakręcić film lub napisać dokument. Tematyka pracy może być dowolna, jednak musi nawiązywać do wydarzeń odbywających się podczas I Zakopiańskiego Charytatywnego Maratonu Badmintona

Dzięki Partnerom udało się nam pozyskać nagrody również na ten konkurs.

zobacz więcej

WIELKA AUKCJA PAMIĄTEK SPORTOWYCH.

Podczas Ceremonii Zakończenia I Zakopiańskiego Charytatywnego Maratonu Badmintona przeprowadzona zostanie aukcja kilkunastu fantastycznych pamiątek sportowych podarowanych nam przez znanych sportowców i ludzi dobrej woli. Swój wkład zaznaczył również nasz Partner Charytatywny, który postarał się wzbogacić aukcję o kilka "perełek". zobacz więcej

Regulamin turniejów i oświadczenie uczestnika turnieju

Bardzo prosimy o zapoznanie się z regulaminem turniejów odbywających się podczas I Zakopiańskiego Charytatywnego Maratonu Badmintona, oraz wydrukowanie, uzupełnienie i dostarczenie na zawody oświadczenia uczestnika turnieju. Są to warunki niezbędne, aby wziąć udział w turnieju.

zobacz więcej

Regulamin Konkursu Plastycznego

Podczas I Zakopiańskiego Charytatywnego Maratonu Badmintona oprócz wielu innych atrakcji, odbędzie się również Konkurs Plastyczny o wydarzeniu. Każda osoba chętna może wykonać rysunek, w którym przedstawi swoje spojrzenie na niego. Tematyka pracy może być dowolna, jednak musi nawiązywać przynajmniej do jednego aspektu wydarzenia.

Dzięki Partnerom udało się nam pozyskać nagrody również na ten konkurs.

zobacz więcej

Koszulki: Reprezentacji Polski i Tour de Pologne

Piłkarze Kadry Narodowej oraz Czesław Lang również nam pomagają.

zobacz więcej

Zapisy na turnieje

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń do udziału w turniejach odbywających się w ramach I Zakopiańskiego Charytatywnego Maratonu Badmintona

zobacz więcej

Partnerzy Wydarzenia

Oto Partnerzy, którzy z wielkim sercem pomagają nam, aby Wydarzenie udało się zorganozować. zobacz więcej

Atak na Rekord Guinnessa

W dniach 23-24 kwietnia 2016 roku odbędzie się I Zakopiański Charytatywny Maraton Badmintonowy połączony z próbą bicia Rekordu Guinnessa. UKS „Orły” jest jego organizatorem.          

zobacz więcej

Prezentacja Wydarzenia

Przedstawiamy prezentację, która przybliży założenia, cele i organizatorów Wydarzenia. zobacz więcej

Znani sportowcy wkraczają do akcji!

I Zakopaiński Charytatywny Maraton Badmintona uzyskał wsparcie sportowców. zobacz więcej

Skoczkowie - dziękujemy

Pozyskaliśmy narty i plastron.

zobacz więcej

Następne przedmioty od sportowców.

Coś dla fanów sportów walki... zobacz więcej

Turnieje - Harmonogram

Przedstawiamy turnieje, które odbędą się w ramach I Zakopiańskiego Charytatywnego Maratonu Badmintona.

zobacz więcej